Öncelikle dişil enerjiyi iyi anlaman için dengeli dişil enerjide olan kadının nasıl duygular yaşadığını sana bir metafor ile anlatmak istiyorum.

Gözlerini kapat, derin derin nefes al. Mevsim ilkbahar, günlerden pazar, akşamüstü, hava hafif kararmaya başladı ve bir sahildesin. Çıplak ayaklarınla kumların üzerinde yürüyorsun öyle dingin, rahat ve huzurlusun ki hisset lütfen. Şimdi bu sahilde bir hamak görüyorsun keyifle ilerliyor ve hamağın o konforlu rahatlığına tüm bedenini bırakıyorsun. Şimdi derin bir nefes al lütfen. İlkbaharın yumuşak ve ılık meltemi tüm bedenini okşadı. Derin bir nefes al. Aldığın her derin nefeste; artık tamimiyle hassas, sevgi dolu, hoşgörülü, neşeli, telaşsız, korkularını geride bırakmış, alma-verme dengesinin hayatının tüm alanında seni koruyan, büyüten dinginliğindesin. Kadınlığını düşünüyorsun ah ne kutsal bir varlığım diyor ve bedeninin muhteşemliğini, zarifliğini derinden ve keyifle kabul etmenin coşkusunu hissediyorsun. Artık tüm kaygılarını geride bırakarak birinin seni görmesi, sevmesi, değer vermesi gibi kavramlarla ilgilenmiyorsun. Çünkü artık kendi muhteşemliğini gördün, sevdin ve kabul ettin. Artık bu duygu ve inançla bir bütünsün. İşte şimdi sana allah tarafından bahşedilmiş kadınsılığınla bir çekim merkezi olmaya başladın. Çekim yasan artık sana ve kadınlığına hizmet ediyor. Senin dingin, huzur veren, hoşgörülü, sevgi dolu tarafına çekilen dengeli eril alanında ve dengeli dişil alanında olan kadınlar ve erkekler yaşamına dahil olmaya başladı bile.

Kendi merkezine, özüne hoş geldin güzel kadın.

Bu güzel metafordan sonra artık dişil enerji ne demek ve hangi güzel duyguları barındırdığını, ne hissettirdiğini ve bununla bütünleşmenin hayatında tezahür ettirecek güzellikleri öğrendin

Dişil enerjini yükselt, mucizelere tanık ol!

Duygu Odaklı Eril-Dişil Denge Eğitimi ile güzel ve dişil bir kadın olduğuna önce sen inanacaksın!

Write a comment

WhatsApp aç
Nasıl yarıdımcı olabilirim?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?