Eril-Dişil enerji dengesine kavuşmak ve dengeli dişil enerjini yükseltmek için önce neden düştüğünü iyi anlaman gerekiyor. Nedenini bilmediğin bir şeyin sonuçlarını maalesef değiştiremezsin.

Öncelikle söylemeliyim ki, özel hayatımda yaşadığım sorunlara çözüm bulmaya çalışırken karanlıkta başlayan yolculuğuma güneşi doğdurmayı başardım ve sonunda yıllarca, neden hep birbirine benzeyen ve ilişkide aktif olarak varlık gösteremeyen erkekleri hayatıma çektiğimi de anladım.

Sadece geldiğin noktada ki soruna odaklanmak hiçbir sorunu çözmeyen tek yöntem bunu bil lütfen.

Şimdi hazırsan bazen eril enerjini yükselterek bazen de dişil enerjinin dengesinin bozulmasına sebep olan gerçek sebepleri okuyabilirsin.

  • Güvensizlik Duygusu
  • Yetersizlik Duygusu
  • Çaresizlik Duygusu
  • Değersizlik Duygusu
  • Onay Alamama Ve Sevilmeme Duygusu
  • Yalnız Kalma, Dışlanma ve Terk Edilme Korkusu
  • Kaybetme Ve Acı Çekme Duygusu

İşte bu yedi temel olumsuz duygu ile bugüne kadar kontrol duygularındaydı, o ne derse onu yaptın; “yetersizim” dedi durdun, “çaresizim” dedi geriye kaçmaya çalıştın, “değersizim” dedi gözünü kapattın, “öfkeliyim” dedi saldırdın… Bu duygu geçişleri içinde de eril-dişil dengeni tamamen kaybettin çünkü artık tek bir amacın var, o da hayatta kalmak.

İşte şimdi bir ilişkide alma-verme dengeni bozan, senin sevgini istemeyen eril için çabalaman ve her ilişki deneyimin sonunda kendini değersiz ve yalnız hissetmenin sebepleri olumsuz duygular.

Yıllar içerisinde bu duyguların varlığını unuttun. Çünkü bu duygularının yerini öfke, korku, üzüntü, stres, kontrolsüzlük, sabırsızlık, tatminsizlik ve bağımlılık   almıştı..

Dişil Enerji Nasıl Yükseltilir?

Bir kadına canlılığını veren unsur dişil enerjisidir!

Şimdi sıra sende:

Türkiye’de bir ilk olan DUYGU ODAKLI ERİL DİŞİL DENGE EĞİTİMİ; içindeki kadının bölünmüşlüğüne, yaralarını sarıp kalbini iyileştirmene talip..

Onlarca kadının eril-dişil enerji dengesine kavuşup, dengeli dişil enerjisini yükselterek dingin, sevgi dolu, şefkatli ve hoşgörülü taraflarıyla buluştuğu bu muhteşem eğitim ile şimdi sende tanış!

Write a comment

WhatsApp aç
Nasıl yarıdımcı olabilirim?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?